Spôsob platby

V našom e-shope môžeš využiť tieto druhy platby: 
 
  1. Platba v hotovosti alebo platobnou kartou na predajni
  2. Platba na dobierku
  3. Platba online (platobná karta) pomocou systému GoPay alebo GooglePay
  4. Platba na splátky HomeCredit
  5. Platba online bankovým prevodom
  6. Platba cez GoPay peňaženku
  7. Platba kryptomenou Bitcoin
 
 

Platba v hotovosti alebo platobnou kartou na predajni 

Tovar môžeš na predajni zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Akceptujeme bežné platobné karty vydávané slovenskými bankami.
 

Platba dobierkou

Tovar zaplatíš v hotovosti prepravcovi pri dodaní na tvoju adresu. Maj prosím dopredu pripravenú potrebnú hotovosť. Platby pomocou platobných kariet nie sú vždy možné, niektorý prepravcovia ich akceptujú, niektorý nie.
Príplatok za platbu dobierky je 0,99 € vrátane DPH pri objednávkach do 100 € a 1,99 € vrátane DPH pri objednávkach nad 100 €.
 

Platba online (platobná karta) pomocou systému GoPay alebo GooglePay

Cez systém GoPay bezpečne zaplatíš svojou platobnou alebo debetnou kartou. Pre tento spôsob musíš mať povolené platby kartou vo svojom internetovom bankovníctve. Pokiaľ si nie si istý, kontaktuj svoju banku. 
 
Po vytvorení objednávky tovar pre teba rezervujeme maximálne na 5 dní. Pokiaľ do tejto doby nebude objednávka zaplatená, bude automaticky stornovaná a rezervácia bude zrušená.
Tento spôsob platby nie je spoplatnený. 
 

Platba na splátky HomeCredit

Po vybraný tohoto spôsobu platby po dokončený objednávky budete presmerovaný na web spoločnosti HomeCredit, kde budete požiadaný o vyplnenie údajov pre žiadosť o úver, následne po vyplnený bude žiadosť vyhodnotená a budete emailom kontaktovaný o jej výsledku.
Tento spôsob platby nie je spoplatnený. 
Tento spôsob platby je možné realizovať len pri objednávkach nad 200 €.
 

Platba online bankovým prevodom

Zvolíš si platobnú bránu na predajnej stránke a následne si vyberieš svoju banku zo zoznamu podporovaných bánk. Zobrazia sa tvoje platobné údaje. Tieto údaje potom môžeš zadať do svojho bankového účtu. Prihlás sa do svojho online bankovníctva. Tu zadaj údaje, ktoré zobrazuje tvoja platobná brána: číslo účtu protistrany, suma, variabilný symbol. Ak nechceš zadávať údaje ručne a tvoj mobilný telefón podporuje čítanie QR kódov, použi možnosť platby QR. Vyber možnosť platby QR. Po zaplatení budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde sa zobrazí stav platby.
 

Platba GoPay peňaženku

Peňaženka GoPay je platobná metóda, pri ktorej používaš údaje uložené vo svojom účte GoPay. Peniaze, ktoré pridáš na svoj účet GoPay, sa použijú na platbu. Výhodou tejto platby je, že nemusíš zadávať žiadne údaje o karte, ani vypĺňať platobné údaje.
  

Platba Bitcoinom

Po zvolený tejto možnosti budeš presmerovaný na partnerskú platobnú bránu, ktorá podporuje platbu Bitcoinom.