Nákup na zákaznícku kartu INTERSPORT

Každý, kto je majiteľom zákazníckej karty INTERSPORT, ju môže využiť na nákup a získanie zľavy aj v našom eshope, prípadne v kamenných predajniach. Ak zákaznícku kartu INTERSPORT nemáš, môžeš ju dostať bezplatne kedykoľvek bezplatne a nezáväzne vo všetkých našich kamenných predajniach.

Tvoja zákaznícka karta je platná vo všetkých predajniach INTERSPORT v SR, ktoré sú označené nasledovným symbolom. 

Tvoj ročný bonus môžeš po celý rok zbierať v ktorejkoľvek predajni INERSPORT. Tvoj ročný bonus dostaneš formou poukážky od tvojej kmeňovej predajne, kde ju môžeš následne opäť využiť.

Sám sa rozhodneš, koľko ušetríš! Pri nasledovných ročných nákupoch ťa odmeníme bonusom vo výške:

objednávka od 100 € získa 2% ročný BONUS

objednávka od 200 € - získa 2,5% ročný BONUS

objednávka od 450 € - získa 3% ročný BONUS

Pre získanie týchto ročných BONUSOV je potrebné zrozumiteľne uviesť u každej objednávky, vytvorenej cez náš eshop číslo zákazníckej karty v 3. kroku objednávkového procesu v košíku. Ako vidieť na obrázku dole, v 3. kroku "INFORMÁCIE" úplne na konci pod "FAKTURAČNÝMI ÚDAJMI", klikni na "Zadať poznámku pre predajcov". Sem následne vložíš číslo zákazníckej karty INTERSPORT a zvyšok už je na nás. Objednávka bude priradená k tvojmu zákazníckemu účtu.

 

Táto suma sa načíta pri každom nákupe vrátane propagačných a výpredajových ponúk. Nevzťahuje sa na nákupy darčekových poukazov.

Bonusovú poukážku nie je možné uplatniť v hotovosti a nie je možné ju použiť na nákup darčekových poukážok alebo na nákup v našom e-shope prípadne v eshope INTERSPORT.

Čím viac nakupuješ v predajniach INTERSPORT (alebo na našom eshope www.sklsport.sk) so svojou zákazníckou kartou, tým vyššiu sumu na bonusovej poukážke od nás každoročne do 31. októbra dostaneš. Suma na bonusovej poukážke sa vypočíta z hodnoty tovaru zakúpeného v kamenných predajniach od 1. septembra do 31. augusta nasledujúceho roku.